Heroes of might and magic 3 HD 4.206 RC4

Герої Меча та Магії 3 HD

 1. sonic

  sonic Архангел

  Реєстрація:
  20.11.2016
  Повідомлення:
  2
  Симпатії:
  0
  Стать:
  Чоловіча
  cover-min.png
  Герої Меча та Магії III
  — покрокова стратегія, дія якої відбувається в фантастичному світі Меча і Магії. Знову гравець, користуючись чарівними силами магії, унікальними технологіями, натовпами фантастичних персонажів, вступає в боротьбу з сатанинськими силами темряви. Перед ним постане величезний світ, наповнений несподіваними зустрічами, таємними артефактами і різноманітними скарбами... При всьому ігровому розмаїтті акцент ставиться на елементи стратегічного завоювання, створенні могутніх армій, територіальної експансії, облог та баталій, баталій і ще раз баталій. У Героях III ви керуєте персонажами для виконання місій, що виникають під час різноманітних конфліктів, що відбуваються на міфічній землі Ерафії. Подорожуючи зі своїми арміями, герої будуть займатися дослідженнями, вивчати магічні заклинання і вести армії до перемоги. Міста, захищені збройними гарнізонами, діють як рекрутові центри, центри навчання магії і торгівлі. Підкорені міста стають частиною вашої території. Для перемоги, вам доведеться вдосконалювати і розвивати свої міста для забезпечення фінансовими ресурсами, перевагами в обороні, атаці і в науці. Місії можуть містити одиночні сценарії, які зв'язуються в сценарні кампанії або програватися як мультіплеєрні для гравців по мережі. У той час як з грою пропонується енна кількість попередніх сценаріїв, у вас є можливість створювати свої власні, використовуючи доданий Редактор Карт.
  Герої Меча та Магії III— гра, яка захопила тисячі любителів стратегій у всьому світі і за понад десятиліття свого існування не втратила своєї популярності. Тепер ви можете насолодитися цим шедевром покрокової стратегії українською мовою!
  Дана версія гри - збірка усіх офіційних кампаній Героїв Меча та Магії ІІІ: Відродження Ерафії, Клинок Армагеддону та Подих Смерті.

  1. Запустіть homm3hd_ukr.exe і виконуйте інструкції інсталятора.
  2. Запустіть HoMM3 HD Plugin - Pack_Ukr_0.9.5_hurtom.exe і виконуйте інструкції інсталятора.
  3. Запустіть HoMM3 HD Latest.exe і виконуйте інструкції інсталятора.
  4. Запустіть лаунчер, створіть собі відповідний ярлик, з своїми налаштуваннями, щоб надалі запускати гру через ярлик, а не через лаунчер.
   

Поділитися цією сторінкою