Правила

Правила сайту

 1. Реєстрація користувачів.
  1. Реєструючись на сайті, користувач погоджується виконувати дані Правила.
  2. Для реєстрації на сайті користувач повинен надати справжню адресу електронної пошти. Ми гарантуємо конфіденційність вказаної інформації.
  3. Вибір імені користувача (логін) є вашим винятковим правом. Адміністрація залишає за собою право вжити заходів щодо припинення використання логіна, якщо його використання порушує загальноприйняті моральні і етичні норми або є образливим для інших користувачів форуму. Заборонена реєстрація логіна, який схожий з уже існуючими, що може ввести в оману інших користувачів форуму.
  4. Заборонена багаторазова реєстрація одним користувачем, незалежно від цілей, з якими така реєстрація проводиться. Дане порушення є вкрай серйозним і веде до блокування всіх облікових записів.
  5. Якщо Ви не проявляєте активності на сайті протягом тривалого часу, ваш обліковий запис може бути видалений.
 2. Порядок поведінки на сайті.
  1. Спілкування на сайті будується на принципах загальноприйнятої моралі і мережевого етикету.
  2. Сурово заборонено використання нецензурних слів, лайки, образливих виразів незалежно від того, в якому вигляді і кому вони були адресовані. У тому числі при підміні букв символами.
  3. Категорично забороняється будь-яка реклама, у тому числі реклама інтернет-проектів (за винятком випадків попереднього узгодження з адміністрацією).
  4. Ваш підпис на сайті не може бути довшим за 2 рядки. До нього пред'являються ті ж вимоги, що і до повідомлень на сайті.
 3. Публікація повідомлень.
  1. Назва теми має бути інформативною та максимально чітко відображати зміст проблеми.
  2. Перед створенням нової теми переконайтеся, що Ви створюєте її у відповідному форумі, а також постарайтеся переконатися в тому, що дане питання не обговорювалося раніше.
  3. Заборонено створення однакових тем в різних розділах і розміщення однакових за змістом повідомлень в різних темах.
  4. Намагайтеся не робити граматичних помилок в повідомленнях - це створить негативне враження про Вас.
 4. Відносини між користувачами і адміністрацією.
  1. У своїх діях адміністрація форуму керується здоровим глуздом і внутрішніми правилами управління сайтом.
  2. Обговорення дій адміністрації (адміністраторів і модераторів форуму) категорично забороняється в будь-яких форумах і темах.
  3. Адміністрація залишає за собою право змінювати правила з подальшим повідомленням про це користувачів форуму. Всі зміни і новації на форумі проводяться з урахуванням думок і інтересів користувачів.

Поділитися цією сторінкою